Nový velikán

20.04.2022

Konečně jsem dokončila tohoto velikána 40x120 cm. Jedná se o osobní obraz na míru pro jednu báječnou ženu. V obraze je zaneseno spoustu symbolů, znaků, run a průvodců. Bližší význam patří jen zmíněné dámě, tedy myslím, že mi nenáleží, abych jej blíže vysvětlovala. 

Takové obrazy tvořím moc ráda. Zbožňuji ty chvíle tady a teď. Každý obraz je jiný. Poprvé jsem tvořila osobní obraz takového rozměru a přišla jsem na novou věc a to, že když jste v propojení a malujete něčí portrét, je možné pocítit silné spojení i s daným člověk. Jsem přesvědčená, že by taková práce mohla být i léčivá. Říkala jsem si, že musím zkusit namalovat někoho, s kým úplně smířená nejsem, jako způsob vlastní terapie... Tady mi to tedy fungovalo skvěle, říkala jsem si, jaká je to krásná žena a to nejen zvenčí... Užívala jsem si každý tah štětcem. 

Obraz mi otevřel a zvědomil i jiný obzor - strach. To je ale celkem zkouška. Obecně ve svém životě se strachem dost pracuji. Nebát se něco překreslit, změnit, dobarvit... A zase mi to krásně zrcadlí i život. Na plátně už se mi to celkem daří. A tento velikán, co se změn a překreslení týká mě to tedy učil opravdu hodně. Tak ještě to z plátna přenést do žití a nebránit se tolik tomu překreslování, měnění a dobarvovaní... Ono se to stejně vybarví, jak má a to i beze strachu ... 

Věřím, že obraz přinese své poselství! 

Mějte krásný den!

S láskou a úctou
Isill